Звіти в ГІС 6

Геодезична інформаційна система 6 та Геодезична інформаційна система 6 Агро

Модератори: NickS, feNICKs

acpekttov
Повідомлень: 19
З нами з: 04 червня 2014, 16:13
Звідки: Запорожская область

Re: Отчеты в GIS6

Повідомлення acpekttov » 16 травня 2016, 14:50

Всё именно так. Спасибо

kol_s
Повідомлень: 44
З нами з: 11 жовтня 2011, 14:35

Re: Отчеты в GIS6

Повідомлення kol_s » 01 червня 2016, 11:15

Підскажіть чому не працює

Код: Виділити все

//--------------------------------------------------------
   //Где находиться участок

   Teritor := '';

   //Совет
   if LENGTH(Name_Advice) > 0 then
   begin
     if Pos('ька ', Name_Advice) > 0 then
       if Pos('сільська', Name_Advice) > 0 then
         Teritor := Teritor + Copy(Name_Advice, 1, Pos('ька ', Name_Advice)) + 'КА СІЛЬСЬКА РАДА '
       else
     if Pos('щна ', Name_Advice) > 0 then
         if Pos('селищна', Name_Advice) > 0 then
           Teritor := Teritor + Copy(Name_Advice, 1, Pos('щна ', Name_Advice)) + 'кій селищній раді '
         else
           Teritor := Teritor + Name_Advice + ' '
     else
       Teritor := Teritor + Name_Advice + ' ';
     end;

Раніше працювало, а сьогодні замітив що :|

Аватар користувача
NickS
Повідомлень: 1393
З нами з: 04 квітня 2008, 12:21

Re: Отчеты в GIS6

Повідомлення NickS » 01 червня 2016, 11:23

kol_s писав:Підскажіть чому не працює
Раніше працювало, а сьогодні замітив що :|

Тому що код закручений і не правильний. Там де ідуть розгалудження (If ... else) треба робити операторні дужки (begin ... end)
Раджу використовувати ось цей код, він правильніший:

Код: Виділити все

  //--------------------------------------------------------
  //Где находиться участок

  Teritor := '';

  //Совет
  If Length(Name_Advice) > 0 then
  begin
    If Pos('ька ', Name_Advice) > 0 then
    begin
      If Pos('сільська', Name_Advice) > 0 then
        Teritor := Teritor + Copy(Name_Advice, 1, Pos('ька ', Name_Advice)) + 'кої сільської ради '
      else
      begin
        If Pos('міська', Name_Advice) > 0 then
          Teritor := Teritor + Copy(Name_Advice, 1, Pos('ька ', Name_Advice)) + 'кої міської ради '
        else
        begin
          If Pos('селищна', Name_Advice) > 0 then
            Teritor := Teritor + Copy(Name_Advice, 1, Pos('ька ', Name_Advice)) + 'кої селищної ради '
          else
            Teritor := Teritor + Name_Advice + ' ';
        end;
      end;
    end
    else
      Teritor := Teritor + Name_Advice + ' ';
  end;


Плюс, звертайте увагу на свій кадастровий номер. Якщо там тільки місто обласного призначення то сільської ради не буде.

kol_s
Повідомлень: 44
З нами з: 11 жовтня 2011, 14:35

Re: Отчеты в GIS6

Повідомлення kol_s » 01 червня 2016, 11:44

NickS писав:Раджу використовувати ось цей код, він правильніший:
Плюс, звертайте увагу на свій кадастровий номер. Якщо там тільки місто обласного призначення то сільської ради не буде.
:tnk: :tnk: :tnk:

zigura_a
Повідомлень: 37
З нами з: 19 березня 2014, 08:26

Re: Отчеты в GIS6

Повідомлення zigura_a » 15 липня 2016, 15:52

Доброго дня. Питання до шановних знатаків: Припустимо в полі "Коментарии [DM1.QbObject."Note"]" закладки "Земельный участок" у мене буде міститись така інформація "Петренко Петро Петрович, м.Київ, вул.Незалежності України буд 25, кв 115".
Питання. Мені потрібно що в потрібних мені полях отчота .frf відображалось тільки "Петренко Петро Петрович", в деяких тільки "м.Київ, вул.Незалежності України буд 25, кв 115", а в деяких "Петренко Петро Петрович, м.Київ, вул.Незалежності України буд 25, кв 115", як це зробити? яку формулу потрібно створити?
Мені це потрібно тому, що цей Петренко Петро Петрович не буде являтися суб'єктом права зем. ділянки, там буде зовсім інше прізвище. А все тому, що суб'єктом права буде прізвище людини яка померла, а Петренко Петро Петрович буде вступати в спадщину на цю ділянку. Я розумію що правильно булоб стрворити в суб'єкті права власника ділянки потім вказати що по ньому припинилось право користування, потім створити Петренка Петра Петровича і вказати що до нього перешйло право на зем ділянку, та це буде дуже складна форула в отчоті, і навіть якщо ви її напишите я в нії "загублюся" :facepalm: , отож я думаю що через поле "Коментарии [DM1.QbObject."Note"]" мені буде набагато простіше.

feNICKs
Повідомлень: 412
З нами з: 13 січня 2012, 16:03
Контактна інформація:

Re: Отчеты в GIS6

Повідомлення feNICKs » 18 липня 2016, 09:26

Добрый день.
Ну не скажу что так проще т.к. Вам придется подготовить тогда несколько таких отч.форм - по каждому Вашему условию.
Вам просто нужно разделить ФИО от адреса спец.символом - например "$" - Петренко Петро Петрович $ м.Київ, вул.Незалежності України буд 25, кв 115

Если нужно вывести только ФИО - [Copy( [DM1.QbObject."Note"], 0, Pos( '$',[DM1.QbObject."Note"])-1)]
Если нужно вывести только Адрес - [Copy( [DM1.QbObject."Note"], Pos( '$',[DM1.QbObject."Note"])+1, Length( [DM1.QbObject."Note"])- Pos( '$',[DM1.QbObject."Note"]) )]

А если и то и то, то нужно объединить 2 условия - [Copy( [DM1.QbObject."Note"], 0, Pos( '$',[DM1.QbObject."Note"])-1)],[Copy( [DM1.QbObject."Note"], Pos( '$',[DM1.QbObject."Note"])+1, Length( [DM1.QbObject."Note"])- Pos( '$',[DM1.QbObject."Note"]) )]

zigura_a
Повідомлень: 37
З нами з: 19 березня 2014, 08:26

Re: Отчеты в GIS6

Повідомлення zigura_a » 18 липня 2016, 12:37

Дякую все працює

Аватар користувача
NickS
Повідомлень: 1393
З нами з: 04 квітня 2008, 12:21

Re: Отчеты в GIS6

Повідомлення NickS » 15 серпня 2016, 15:19

Останнім часом стала нагальна потреба в експлікації по формі 15-зем. Я постарався розробити максимально універсальну таблицю, яка будується в залежності від наявних угідь. Все зроблено згідно форми 15-зем! Майте на увазі, форма дуже складна, коду багато, тому краще на основі цього шаблону робити свої, а не намагатись його запихнути в свої шаблони. Хоча і запихнути можна, якщо розумітись як вставляється код.
http://www.shels.com.ua/support/download/gis6/reports/gis6_reports0452.zip
Clipboard01.jpg
Універсальна експлікація 15-зем


Також, в зв'язку з проблемами балансу площ угідь, а також не розумінням заокруглення значень, розроблена звітова форма "Поконтурна відомість вирахування площ". Ця звітова форма дозволить оцінити сумму площ в кв.м. і в га, щоб знати чи є розходження під час заокруглення.
http://www.shels.com.ua/support/download/gis6/reports/gis6_reports0453.zip
Clipboard02.jpg
Поконтурна відомість вирахування площ

Аватар користувача
NoViChoK
Повідомлень: 140
З нами з: 10 вересня 2012, 18:09

Re: Отчеты в GIS6

Повідомлення NoViChoK » 12 грудня 2016, 14:09

Можно ли как то ограничить длину бенда в отчете?
Что бы он был не от края до края листа а на половину листа например.

Аватар користувача
NickS
Повідомлень: 1393
З нами з: 04 квітня 2008, 12:21

Re: Отчеты в GIS6

Повідомлення NickS » 12 грудня 2016, 14:46

NoViChoK писав:Можно ли как то ограничить длину бенда в отчете?
Что бы он был не от края до края листа а на половину листа например.

Тут всё зависит от того, что Вам не нравится в этом? И зачем ограничивать?
Сам бенд не влияет на данный, он только позволяет их содержать. Если же Вы хотите что-то поместить среди бенда, можно воспользоваться смещением курсора, для этого объекта или же перенести бенд на вложенный отчёт, тогда можно будет между ним что-то вставлять, не обращая внимания на бенды, которые будут выводиться поверх или сбоку.