Звіти в ГІС 6

Геодезична інформаційна система 6 та Геодезична інформаційна система 6 Агро

Модератори: NickS, feNICKs

chzemlemir
Повідомлень: 71
З нами з: 25 листопада 2016, 11:43

Re: Отчеты в GIS6

Повідомлення chzemlemir » 10 травня 2017, 12:09

NickS писав:
chzemlemir писав:
chzemlemir писав:Де можна знайти суміжників в пояснювальну якщо ділянок більше однієї?

чи скільки це коштує(можна в лс), чи де можна почитать, але так щоб не звезти 2 дня

Нічого не зрозумів. :D Ви хочете внести зміни в шаблон пояснювальної записки?

Так. Я тут пишу про присадибні ділянки(або паї) які відводяться за одною документацію і відповідно до вимог п. 2.8. інструкції про встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі мають бути відомості про суміжників обох земельних ділянок

Аватар користувача
NickS
Повідомлень: 1393
З нами з: 04 квітня 2008, 12:21

Re: Отчеты в GIS6

Повідомлення NickS » 10 травня 2017, 14:16

chzemlemir писав:Так. Я тут пишу про присадибні ділянки(або паї) які відводяться за одною документацію і відповідно до вимог п. 2.8. інструкції про встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі мають бути відомості про суміжників обох земельних ділянок

Зробити в шаблоні це можна треба перебирати в циклі потрібні ділянки і для кожної формувати таблицю суміжників. Якщо Ви розумієтесь трохи в шаблонах, я можу сказати більш детальніше (все залежить від того, що вже є в шаблоні і як він організований), а якщо не розумієтесь, то скидуйте свій шаблон в техпідтримку.

Twip
Повідомлень: 9
З нами з: 02 вересня 2017, 10:23

Re: Отчеты в GIS6

Повідомлення Twip » 02 вересня 2017, 11:00

Добрий день.
Підскажіть чому кроки межових знаків формуються по 2 на сторінці, а інколи по 3? Чи можливо зробити, щоб завжди по 3?
Чи можливо зробити, щоб при автоматичному створені межових знаків вони були у форматі "____.__-000-00001"?

feNICKs
Повідомлень: 412
З нами з: 13 січня 2012, 16:03
Контактна інформація:

Re: Отчеты в GIS6

Повідомлення feNICKs » 04 вересня 2017, 09:29

Twip писав:Добрий день.
Підскажіть чому кроки межових знаків формуються по 2 на сторінці, а інколи по 3? Чи можливо зробити, щоб завжди по 3?
Чи можливо зробити, щоб при автоматичному створені межових знаків вони були у форматі "____.__-000-00001"?

Можете - відкриваєте звіт.форму в редакторі (Меню Друк/Змінити) в на другій сторінці зміщуєте текстові поля вище і зменьшуєте висоту бендів (MasterData і т.д.). Таким чином компануєте на сторінці більш щільніше.

chzemlemir
Повідомлень: 71
З нами з: 25 листопада 2016, 11:43

Re: Отчеты в GIS6

Повідомлення chzemlemir » 06 грудня 2019, 11:16

Відібрав дві ділянки по маркуванні і відмічених зеленою міткою
Протокол пересчёта координат участка в МСК-2000.fr3
"Помилка! Знайдено тільки одну ділянку.
Для даного шаблону потрібно відмітити зеленою міткою два об'єкта:
ділянку в системі координат СК-63, СК-42 чи УСК і ту ж саму ділянку в МСК-2000.
"

Що я роблю не так чи в чому може бути проблема?

Аватар користувача
NickS
Повідомлень: 1393
З нами з: 04 квітня 2008, 12:21

Re: Отчеты в GIS6

Повідомлення NickS » 06 грудня 2019, 15:25

chzemlemir писав:Відібрав дві ділянки по маркуванні і відмічених зеленою міткою
Протокол пересчёта координат участка в МСК-2000.fr3
"Помилка! Знайдено тільки одну ділянку.
Для даного шаблону потрібно відмітити зеленою міткою два об'єкта:
ділянку в системі координат СК-63, СК-42 чи УСК і ту ж саму ділянку в МСК-2000.
"

Що я роблю не так чи в чому може бути проблема?

Шаблон бере кадастровий номер поточної ділянки і відбирає всі відмічені ділянки з таким же кадастровим номером. Підозрюю, що у Вас ці дві ділянки відрізняються кадастровим номером.
Маркування тут ні до чого.

Аватар користувача
NoViChoK
Повідомлень: 140
З нами з: 10 вересня 2012, 18:09

Re: Отчеты в GIS6

Повідомлення NoViChoK » 28 грудня 2020, 12:08

Пару питань.

1. Я постійно для відображення ділянки на різних схемках копіюю контур ділянки в косметичний шар та роблю заливку червоним.
А шаблон потім відключає всі шари крім того косметичного де контур ділянки.
Чи можливо в коді шаблона щось прописати, щоб він сам мені відображав ділянку червоною заливкою без потреби копіювати контур в косметичний шар? Чи простіше і далі копіювати і не морочити голову:) ?

2. В Fastreport зліва на панелі є "Категорія ГИС6". Для чого вона і як нею користуватися?
Наприклад є пункт "Участок". Напевно повинен відображати ділянку ). Але як то відображення налаштувати ?

Аватар користувача
NickS
Повідомлень: 1393
З нами з: 04 квітня 2008, 12:21

Re: Отчеты в GIS6

Повідомлення NickS » 28 грудня 2020, 15:34

NoViChoK писав:1. Я постійно для відображення ділянки на різних схемках копіюю контур ділянки в косметичний шар та роблю заливку червоним.
А шаблон потім відключає всі шари крім того косметичного де контур ділянки.
Чи можливо в коді шаблона щось прописати, щоб він сам мені відображав ділянку червоною заливкою без потреби копіювати контур в косметичний шар? Чи простіше і далі копіювати і не морочити голову:) ?

Нажаль, зробити копіювання контуру через Fastreport не можливо. Не має відповідних функцій. Можна брати малюнок із картиЮ а в карті включити червону заливку для поточної ділянки, але не знаю чи підійде такий варіант.

NoViChoK писав:2. В Fastreport зліва на панелі є "Категорія ГИС6". Для чого вона і як нею користуватися?
Наприклад є пункт "Участок". Напевно повинен відображати ділянку ). Але як то відображення налаштувати ?

То категорія, в якій на звітовій формі можна відобразити малюнок із камеральних чи карти, заливку гісовську чи гісовські стилі ліній та точок, також можна легенду для карти відобразити. Але ці елементи досить специфічні. Наприклад, при збереження в fp3 і потім відкритті не через ГІС6 - вони не відкриються. Їх зручно використовувати, коли потрібно швидко добавити малюнок або зробити умовні позначення.

Аватар користувача
NoViChoK
Повідомлень: 140
З нами з: 10 вересня 2012, 18:09

Re: Отчеты в GIS6

Повідомлення NoViChoK » 09 січня 2021, 16:57

Чи є через код шаблона доступ до параметру "Вид" шару "Земельні ділянки" в карті ?
Мається на увазі можливість встановлення/активування значень "всі ділянки, помічені, відфільтровані".

Аватар користувача
NickS
Повідомлень: 1393
З нами з: 04 квітня 2008, 12:21

Re: Отчеты в GIS6

Повідомлення NickS » 11 січня 2021, 09:25

NoViChoK писав:Чи є через код шаблона доступ до параметру "Вид" шару "Земельні ділянки" в карті ?
Мається на увазі можливість встановлення/активування значень "всі ділянки, помічені, відфільтровані".

Ні, такої можливості не має.