Пропозиції по вдосконаленню ГІС 6

Геодезична інформаційна система 6 та Геодезична інформаційна система 6 Агро

Модератори: NickS, feNICKs

Аватар користувача
NickS
Повідомлень: 1393
З нами з: 04 квітня 2008, 12:21

Re: Предложения по усовершенствованию GIS6

Повідомлення NickS » 01 лютого 2019, 17:16

milcom писав:Було б добре щоб в программі реалізовували шаблон чи функціонал який дозволяє проводити Контроль диференційного поля координатних поправок під час роботи з ГНСС обладнанням в режимі RTK(згідно п. 8 Порядку використання Державної геодезичної референтцної системи координат УСК-2000)

Якщо мається на увазу для друку, то можна реалізувати, тільки спочатку треба еталон цього шаблону. Якщо Ви в цьому гарно розумієтесь і є еталон такого документу, оформлений і такий, що приймають, тоді пришліть мені такий документ. Також мені потрібно буде допомога, щоб розібратись як його формувати. Можливо треба буде дати мені відповідь на де-які запитання, щодо шаблону.

milcom
Повідомлень: 51
З нами з: 12 вересня 2012, 09:29

Re: Предложения по усовершенствованию GIS6

Повідомлення milcom » 04 лютого 2019, 12:15

NickS писав:
milcom писав:Було б добре щоб в программі реалізовували шаблон чи функціонал який дозволяє проводити Контроль диференційного поля координатних поправок під час роботи з ГНСС обладнанням в режимі RTK(згідно п. 8 Порядку використання Державної геодезичної референтцної системи координат УСК-2000)

Якщо мається на увазу для друку, то можна реалізувати, тільки спочатку треба еталон цього шаблону. Якщо Ви в цьому гарно розумієтесь і є еталон такого документу, оформлений і такий, що приймають, тоді пришліть мені такий документ. Також мені потрібно буде допомога, щоб розібратись як його формувати. Можливо треба буде дати мені відповідь на де-які запитання, щодо шаблону.


Нажаль добре не розбираюся в цьому. Бачив реалізацію такого функціоналу в Digitals, правда наскільки він правильний і чи підходить він для експертів не знаю. Можливо хтось на форумі долучав подібний документ до своїх проектів.

Аватар користувача
NickS
Повідомлень: 1393
З нами з: 04 квітня 2008, 12:21

Re: Предложения по усовершенствованию GIS6

Повідомлення NickS » 04 лютого 2019, 13:38

milcom писав:Нажаль добре не розбираюся в цьому. Бачив реалізацію такого функціоналу в Digitals, правда наскільки він правильний і чи підходить він для експертів не знаю. Можливо хтось на форумі долучав подібний документ до своїх проектів.

Ну якщо знайдеться людина, що здавала подібний документ і знає як він заповнюється, тоді я розроблю звітову форму.

Аватар користувача
NoViChoK
Повідомлень: 140
З нами з: 10 вересня 2012, 18:09

Re: Предложения по усовершенствованию GIS6

Повідомлення NoViChoK » 15 березня 2019, 10:41

Зробіть щось з підвантаженням кадастрової карти.
Робить погано. Дуже довго вантажить ділянки або може взагалі не вантажити - http://bit.ly/2JdXGW3

Аватар користувача
Denver
Повідомлень: 282
З нами з: 27 вересня 2010, 22:36
Звідки: Бровари

Re: Предложения по усовершенствованию GIS6

Повідомлення Denver » 15 березня 2019, 11:56

Оновіть програму.
Недавно багфікс був, через ПКК
І тут не правильно:
gis6prof_2019-03-15_11-57-31.png
gis6prof_2019-03-15_11-57-31.png (8.4 Кіб) Переглянуто 31815 разів

Аватар користувача
NickS
Повідомлень: 1393
З нами з: 04 квітня 2008, 12:21

Re: Предложения по усовершенствованию GIS6

Повідомлення NickS » 15 березня 2019, 12:27

NoViChoK писав:Зробіть щось з підвантаженням кадастрової карти.
Робить погано. Дуже довго вантажить ділянки або може взагалі не вантажити - http://bit.ly/2JdXGW3

Часто публічка може погано вантажити не через ГІС6, а через сам сайт публічки. Вона може зависати чи тормозити. Тому в цьому випадку ми нічого зробити не можемо.

Аватар користувача
NoViChoK
Повідомлень: 140
З нами з: 10 вересня 2012, 18:09

Re: Предложения по усовершенствованию GIS6

Повідомлення NoViChoK » 04 квітня 2019, 14:04

Дополнить в импорт из шейп информации об аренде.

Аватар користувача
NickS
Повідомлень: 1393
З нами з: 04 квітня 2008, 12:21

Re: Предложения по усовершенствованию GIS6

Повідомлення NickS » 05 квітня 2019, 09:54

NoViChoK писав:Дополнить в импорт из шейп информации об аренде.

Создавайте такие предложения в панели задания, чтобы следить за результатом и отвечать на возможные вопросы программиста.
http://shels.com.ua/tasks.htm

Denis
Повідомлень: 2
З нами з: 23 травня 2019, 10:53

Re: Предложения по усовершенствованию GIS6

Повідомлення Denis » 23 травня 2019, 10:59

Добавте можливість перевіряти площу ділянки з сумою площ угідь та автоматично коригувати площі угідь якщо вони не сходяться.
Також було б не погано добавити "корректировка площади по периметру"

Аватар користувача
NickS
Повідомлень: 1393
З нами з: 04 квітня 2008, 12:21

Re: Предложения по усовершенствованию GIS6

Повідомлення NickS » 23 травня 2019, 14:20

Denis писав:Добавте можливість перевіряти площу ділянки з сумою площ угідь та автоматично коригувати площі угідь якщо вони не сходяться.

Це не можливо, бо по-перше, угіддя просто можуть бути не правильно побудовані і програма не розбереться що там і до чого (бувають випадки, коли і людині не зрозуміло що там в угіддях твориться :-) ), а по-друге, варіантів коректування - безліч і тільки людина може знати як і що краще підправити, а що не чепати. Тут навіть елементарна операція "коректування площі об'єкта" і та має 3 варіанта (в довжину, в ширину і по точці), а що вже казати, коли об'єктів багато? Ні, це однозначно фантастична функція, яку, якщо і реалізовувати, то на базі штучного інтелекту, а не функції в програмі.

Denis писав:Також було б не погано добавити "корректировка площади по периметру"

Це як? В яку сторону? Варіантів - безліч і при цьому одні підійдуть, а інші абсолютно не підійдуть! Це все повинна контролювати людина. Достатньо трьох видів коректування площі, про які я вище казав.