Пропозиції по вдосконаленню ГІС 6

Геодезична інформаційна система 6 та Геодезична інформаційна система 6 Агро

Модератори: NickS, feNICKs

007stas
Повідомлень: 82
З нами з: 03 червня 2011, 09:15

Re: Предложения по усовершенствованию GIS6

Повідомлення 007stas » 29 жовтня 2019, 16:22

NoViChoK писав:Там і контури і сам код грунта вказується правильно на відміну від кадастру куди втулили не зрозуміло що.

Ну ... Не все так ідеально
Screenshot_НГО.jpg

Господарство паювалося 10 років тому, а межі агрогруп проведені ...

chzemlemir
Повідомлень: 71
З нами з: 25 листопада 2016, 11:43

Re: Предложения по усовершенствованию GIS6

Повідомлення chzemlemir » 05 січня 2020, 17:12

Пропозиція. У вікно "присвоїти всім відміченим ділянкам вибрані..." додати кнопку "проставить все пометки"

Аватар користувача
NickS
Повідомлень: 1393
З нами з: 04 квітня 2008, 12:21

Re: Предложения по усовершенствованию GIS6

Повідомлення NickS » 08 січня 2020, 10:50

chzemlemir писав:Пропозиція. У вікно "присвоїти всім відміченим ділянкам вибрані..." додати кнопку "проставить все пометки"

Щоб всі ділянки відмітити зеленою міткою? Я сумніваюсь, що в цьому є сенсі. Ніколи не зустрічав, щоб потрібно було щось присвоїти абсолютно всім ділянкам. Якщо вже і присвоювати, то нехай користувач сам відмітить ці ділянки (в головному вікні є функція відмітки зеленою міткою всіх ділянок), а не випадково натисне на кнопочку і зіпсує всю базу. До цієї функції треба обережно відноситись!

chzemlemir
Повідомлень: 71
З нами з: 25 листопада 2016, 11:43

Re: Предложения по усовершенствованию GIS6

Повідомлення chzemlemir » 12 січня 2020, 00:10

Я про інше
Вкладення
6.jpg

Аватар користувача
NickS
Повідомлень: 1393
З нами з: 04 квітня 2008, 12:21

Re: Предложения по усовершенствованию GIS6

Повідомлення NickS » 13 січня 2020, 09:37

chzemlemir писав:Я про інше

Про що?

chzemlemir
Повідомлень: 71
З нами з: 25 листопада 2016, 11:43

Re: Предложения по усовершенствованию GIS6

Повідомлення chzemlemir » 13 січня 2020, 11:59

"Убрать все пометки" є, а "проставити всі відмітки" немає
Востаннє редагувалось 13 січня 2020, 12:07 користувачем chzemlemir, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
NickS
Повідомлень: 1393
З нами з: 04 квітня 2008, 12:21

Re: Предложения по усовершенствованию GIS6

Повідомлення NickS » 13 січня 2020, 12:06

chzemlemir писав:"Убрать все пометки", а "проставити всі відмітки" немає

Тепер зрозумів. Але всерівно не бачу в цьому сенсу. Причини ті ж самі. Хтось випадково натисне і потім перезапише все що треба і не треба. Плюс, ну не бачив я ситуацію, щоб можна було все підряд присвоїти. Може тоді краще дублуювати ділянку? Проставити всі галочки для параметрів - це небезпечна функція і краще зайвий раз проставити галочку і десять раз перевірити, аніж нашвидкоруч наставити галочок, а потім плакати над зіпсованою базою. Пам'ятайте: відміни операції присвоєння не існує!

Twip
Повідомлень: 9
З нами з: 02 вересня 2017, 10:23

Re: Предложения по усовершенствованию GIS6

Повідомлення Twip » 26 лютого 2020, 13:23

Пропозиція. В камеральних функціях поряд з "Автом. создание межевых знаков" добавити пункт "Удалить все межевые знаки".

Підскажіть, чи є можливісь в ситуації як на малюнку переставити місцями першу і другу ділянки?
Вкладення
.png

Аватар користувача
NickS
Повідомлень: 1393
З нами з: 04 квітня 2008, 12:21

Re: Предложения по усовершенствованию GIS6

Повідомлення NickS » 26 лютого 2020, 14:32

Twip писав:Пропозиція. В камеральних функціях поряд з "Автом. создание межевых знаков" добавити пункт "Удалить все межевые знаки".

Така функція є, але знаходиться вона не в камеральних функціях, а в головному вікні. По правій кнопці мишки на координатах - "Видалити всі межові знаки".

Twip писав:Підскажіть, чи є можливісь в ситуації як на малюнку переставити місцями першу і другу ділянки?

Не існує "перестановки ділянок". Є лише сортування. Ви можете відсортувати, по кадастровому номеру, даті створення, адресі та площі. В чому взагалі сенс змінювати порядок ділянок в списку? Адже список потрібен тільки щоб знайти необхідну ділянку.

Twip
Повідомлень: 9
З нами з: 02 вересня 2017, 10:23

Re: Предложения по усовершенствованию GIS6

Повідомлення Twip » 26 лютого 2020, 16:39

NickS писав: В чому взагалі сенс змінювати порядок ділянок в списку?


Коли робиш проект на декілька чоловік, імпортуєш .dxf з ділянками і їх ставить в довільному порядку.
Друкуєш по відміченим кад. пл., каталоги і т.д., а потім їх потрібно розкладати згідно списку. Ну ні так ні, розкладемо, просто уточнив чи є така функція.

Я знаю, що "видалити всі меж. знаки" є в головному вікні, чи можливо це добавити в камеральні функції, щоб кожен раз в головне вікно не заходити,
коли робиш межові знаки на декілька ділянок?

Дякую за відповідь.