Пропозиції по вдосконаленню ГІС 6

Геодезична інформаційна система 6 та Геодезична інформаційна система 6 Агро

Модератори: NickS, feNICKs

Аватар користувача
NickS
Повідомлень: 1393
З нами з: 04 квітня 2008, 12:21

Re: Предложения по усовершенствованию GIS6

Повідомлення NickS » 27 лютого 2020, 09:28

Twip писав:
NickS писав: В чому взагалі сенс змінювати порядок ділянок в списку?


Коли робиш проект на декілька чоловік, імпортуєш .dxf з ділянками і їх ставить в довільному порядку.
Друкуєш по відміченим кад. пл., каталоги і т.д., а потім їх потрібно розкладати згідно списку. Ну ні так ні, розкладемо, просто уточнив чи є така функція.

Спробуйте тоді так. Потрібні ділянки відмічаєте зеленою міткою, фільтруєте, щоб відображались тільки вони. В адресі кожної ділянки, на початку, виставивляєте число і сортуєте ці ділянки по адресі. В результаті Ви отримаєте ділянки в такому порядку, в якому захочете, якщо це принципово. Те саме можна зробити, якщо не має кадастрового номера, тоді задайте "умовний" кадастровий номер і відсортуйте по ньому.

Twip писав:Я знаю, що "видалити всі меж. знаки" є в головному вікні, чи можливо це добавити в камеральні функції, щоб кожен раз в головне вікно не заходити,
коли робиш межові знаки на декілька ділянок?

На нашому сайті (http://shels.com.ua), якщо зареєструватись, то з'явиться панель "Завдання" там можна писати всі побажання по програмі і відслідковувати зроблені вони, відмічені чи програміст написав коментар стосовно них:
Для Вашого побажання я добавив завдання:
http://shels.com.ua/task.htm?t=2334
але це робити Ви можете і самі.

Аватар користувача
NoViChoK
Повідомлень: 140
З нами з: 10 вересня 2012, 18:09

Re: Предложения по усовершенствованию GIS6

Повідомлення NoViChoK » 18 березня 2020, 11:14

Робіть будь ласка шось з картою. В мене вже підгорає.
Відображення кадастру то стид і срам. Та і не тільки кадастру. А і фотопланів і карти дгм наприклад, взагалі всіх. Без згладжування воно як блін з майнкрафту якогось. Ну це ж не дитяча малювалка їй богу. Куди таке відображення в документи!
І поставити високу якість не рішає ситуацію.
Із за цього потрібно блін робити скріншоти і потім тулити іх в гіс. Так і на цьому етапі все не слава богу. Привязка зображення то ще той треш.
Ось гляньте як нормальна привязка повинна виглядати - https://youtu.be/H3QP3FVuWuE
Виходить проста задача - зробити нормальне викопіювання з кадастру чи карти нго в гісі то головна біль і геморой.
Я вже мовчу про швидкість роботи з картами, про "зручність" роботи з семантикою полігонів (знову ж в приклад вам qgis) ...
Я вже багато років користуюсь гісом і всім його раджу, але ці проблеми які не вирішуються вже роками задовбали. І вам про ці питання періодично кажуть. Але результату ніякого.
Зверніть будь ласка на це увагу. Бо з такими моментами перейти працювати на інше по вбачається все кращою ідеєю (що люди і роблять).

chzemlemir
Повідомлень: 71
З нами з: 25 листопада 2016, 11:43

Re: Предложения по усовершенствованию GIS6

Повідомлення chzemlemir » 18 березня 2020, 11:36

NoViChoK писав:Робіть будь ласка шось з картою. В мене вже підгорає.
Відображення кадастру то стид і срам. Та і не тільки кадастру. А і фотопланів і карти дгм наприклад, взагалі всіх. Без згладжування воно як блін з майнкрафту якогось. Ну це ж не дитяча малювалка їй богу. Куди таке відображення в документи!
І поставити високу якість не рішає ситуацію.
Із за цього потрібно блін робити скріншоти і потім тулити іх в гіс. Так і на цьому етапі все не слава богу. Привязка зображення то ще той треш.
Ось гляньте як нормальна привязка повинна виглядати - https://youtu.be/H3QP3FVuWuE
Виходить проста задача - зробити нормальне викопіювання з кадастру чи карти нго в гісі то головна біль і геморой.
Я вже мовчу про швидкість роботи з картами, про "зручність" роботи з семантикою полігонів (знову ж в приклад вам qgis) ...
Я вже багато років користуюсь гісом і всім його раджу, але ці проблеми які не вирішуються вже роками задовбали. І вам про ці питання періодично кажуть. Але результату ніякого.
Зверніть будь ласка на це увагу. Бо з такими моментами перейти працювати на інше по вбачається все кращою ідеєю (що люди і роблять).

Я вже давно використовую ГІС6 як базу даних і для експорту обмінників. Картою взагалі не користуюся, бо то не праця, а каторга і викопіювання з кадастру нормальне зробити не реально. Коли поменше буде роботи, спробую прикрутити гісовську базу до діджиалса і буду працювати в одному ПО(якщо звичайно ГІС6 не почне змінюватись)

Аватар користувача
NoViChoK
Повідомлень: 140
З нами з: 10 вересня 2012, 18:09

Re: Предложения по усовершенствованию GIS6

Повідомлення NoViChoK » 30 липня 2021, 17:33

Користуючись програмою в мене давно вже назрів список можливих змін без яких впринципі спокійно можна жити але з якими жити було б краще (на мою думку).
Оскільки рішення в основному стосуються інтерфейсу і їх цілий список то щоб не заспамлювати завдання на shels.com.ua виклав то в .pdf: https://clc.to/gispdf
Багато не виписував бо розумію, що і так є купа більш важливих задач.
Буду радий якщо щось із мого бачення покращень на думку розробників буде корисне та реалізоване.

Alexander_1706
Повідомлень: 19
З нами з: 10 січня 2018, 23:24

Re: Предложения по усовершенствованию GIS6

Повідомлення Alexander_1706 » 21 грудня 2021, 11:51

Будь ласка, виправте відображення вікна редагування юридичних осіб. На екрані ноутбука висота вікна така, що кнопки "Зберегти" та "Відмінити" западають за панель задач (Win 10x64), тобто їх неможливо натиснути без того, щоб змінити налаштування панелі задач (зробити її такою, що автоматично згортається). Розмір вікна не редагується, не розтягується на весь екран, нема гарячих клавіш, щоб зберегти зміни в картці юрособи. Кожен раз доводиться лізти в налаштування панелі задач лише заради того, щоб натиснути "Зберегти". Цей баг висить десь вже 3 оновлення підряд без виправлень. Дякую

feNICKs
Повідомлень: 412
З нами з: 13 січня 2012, 16:03
Контактна інформація:

Re: Предложения по усовершенствованию GIS6

Повідомлення feNICKs » 21 грудня 2021, 17:41

нема гарячих клавіш, щоб зберегти зміни в картці юрособи

Щоб зберегти зміни - комбінація клавіш Ctrl+S.
Щоб закрити вікно без збереження змін - Esc (в налаштуваннях потрібно Вкл. параметр "Закрывать окно редактирования клавишей ESC" - закладка Прочее/Интерфейс)
в наст.оновлені додав можливість змінювати розмір вікон для Фіз./Юр.осіб

stavr
Повідомлень: 8
З нами з: 16 лютого 2012, 11:35

Re: Предложения по усовершенствованию GIS6

Повідомлення stavr » 13 січня 2022, 13:07

Будь ласка, виправте автоматичне створення технічної документації для всіх відмічених значення поточного запису.

Аватар користувача
NickS
Повідомлень: 1393
З нами з: 04 квітня 2008, 12:21

Re: Предложения по усовершенствованию GIS6

Повідомлення NickS » 14 січня 2022, 09:10

stavr писав:Будь ласка, виправте автоматичне створення технічної документації для всіх відмічених значення поточного запису.

У версії 6.2.2.7 це вже буде виправлено.

Zdorovtsov
Повідомлень: 10
З нами з: 29 липня 2016, 12:32

Re: Предложения по усовершенствованию GIS6

Повідомлення Zdorovtsov » 21 січня 2022, 11:29

Можете зробити автоматичну заміну параметрів системи координат після перерахунку з СК в МСК?

Аватар користувача
NickS
Повідомлень: 1393
З нами з: 04 квітня 2008, 12:21

Re: Предложения по усовершенствованию GIS6

Повідомлення NickS » 21 січня 2022, 17:10

Zdorovtsov писав:Можете зробити автоматичну заміну параметрів системи координат після перерахунку з СК в МСК?

Розглянемо вашу пропозицію.