XML

Геодезична інформаційна система 6 та Геодезична інформаційна система 6 Агро

Модератори: NickS, feNICKs

Аватар користувача
Denver
Повідомлень: 282
З нами з: 27 вересня 2010, 22:36
Звідки: Бровари

Re: XML

Повідомлення Denver » 10 травня 2017, 09:10

Jason писав:Добрый день! как отключить создание *.log файлов при экспорте xml из ГИС ?

ніяк

Аватар користувача
NickS
Повідомлень: 1393
З нами з: 04 квітня 2008, 12:21

Re: XML

Повідомлення NickS » 10 травня 2017, 09:40

Jason писав:Добрый день! как отключить создание *.log файлов при экспорте xml из ГИС ?

Эти файлы создаются после того, как экспортированный файл проверится на ошибки и если есть ошибки. Вы можете отключить саму проверку файлов после экспорта (в установках системы закладка "Обменный файл XML" птичка "Автоматическая проверка обменного файла"), тогда log-файлы не будут создаваться.

chzemlemir
Повідомлень: 71
З нами з: 25 листопада 2016, 11:43

Re: XML

Повідомлення chzemlemir » 24 травня 2017, 21:15

feNICKs писав:В версии 6197 добавлено:
1. в установки программы/реквизиты/Проверил (фио) - код сотрудника исполнителя, который по приоритету будет выводится в ХМЛ в первую очередь.
2. если вкл. параметр "Отображать дескрипторы без даты", тогда в ХМЛ будет

Код: Виділити все

<Qualification>
   <QualificationNumber/>
   <QualificationDate/>
</Qualification>

Думаю такой вариант пройдет?

Нарешті добрався до 6197. Завтра здам реєстраторам і відпишусь, що все гуд. Дякую! Зображення

chzemlemir
Повідомлень: 71
З нами з: 25 листопада 2016, 11:43

Re: XML

Повідомлення chzemlemir » 26 травня 2017, 17:30

chzemlemir писав:
feNICKs писав:В версии 6197 добавлено:
1. в установки программы/реквизиты/Проверил (фио) - код сотрудника исполнителя, который по приоритету будет выводится в ХМЛ в первую очередь.
2. если вкл. параметр "Отображать дескрипторы без даты", тогда в ХМЛ будет

Код: Виділити все

<Qualification>
   <QualificationNumber/>
   <QualificationDate/>
</Qualification>

Думаю такой вариант пройдет?

Нарешті добрався до 6197. Завтра здам реєстраторам і відпишусь, що все гуд. Дякую! Зображення

хмл вкинувся, все гуд

Аватар користувача
NoViChoK
Повідомлень: 140
З нами з: 10 вересня 2012, 18:09

Re: XML

Повідомлення NoViChoK » 10 червня 2017, 11:26

При виготовленні оф по спадщині в гіс забиваю як померлу людину так і спадкоємця (вказую одному "прекращение права" іншому "переход права").
В обмінний файл потім єкспортує теж як померлого так і спадкоємця. Є можливість єкспортувати дані лише померлої людини? А то приходиться вручну постійно видаляти спадкоємця.
Якщо нема такої можливості то може добавте таку ж кнопку як біля померлої людини, якою вказувається чи єкспортувати дані чи ні.

Аватар користувача
Denver
Повідомлень: 282
З нами з: 27 вересня 2010, 22:36
Звідки: Бровари

Re: XML

Повідомлення Denver » 10 червня 2017, 13:44

є, там кнопка така здоровенна ХМЛ, натиснута - йде в хмельку, ні - не йде

Аватар користувача
Dorochenko_iv
Повідомлень: 162
З нами з: 12 березня 2010, 21:55
Звідки: м.Чернігів
Контактна інформація:

Re: XML

Повідомлення Dorochenko_iv » 10 червня 2017, 15:16

NoViChoK, а навіщо ви померлій припинення права ставите?, потрібно померлій також перехід поставить, тоді в померлому ви вказуєте перехід до нового власника а новому перехід від померлого і в обмінник попадуть дані тільки нового власника. А от коли ви так зробите і в померлому натисните кнопку "XML" то в обмінник попадуть дані і померлого і нового власника.

Аватар користувача
NoViChoK
Повідомлень: 140
З нами з: 10 вересня 2012, 18:09

Re: XML

Повідомлення NoViChoK » 11 червня 2017, 22:57

Denver писав:є, там кнопка така здоровенна ХМЛ, натиснута - йде в хмельку, ні - не йде

Ви трохи мене не зрозуміли, чи я просто не зрозуміло написав
Така кнопка біля померлого йде. Біля спадкоємця немає. Чи то тільки в мене :roll:

Dorochenko_iv писав:NoViChoK, а навіщо ви померлій припинення права ставите?, потрібно померлій також перехід поставить, тоді в померлому ви вказуєте перехід до нового власника а новому перехід від померлого і в обмінник попадуть дані тільки нового власника. А от коли ви так зробите і в померлому натисните кнопку "XML" то в обмінник попадуть дані і померлого і нового власника.

Тому що Niks писав, що так правильно робити. Ось тут: viewtopic.php?f=3&t=151&st=0&sk=t&sd=a&start=20

Я прописую і померлого і спадкоємця тому, що так мені зручно технічку робити.
Але в обмінний файл мені потрібно лише померлу людину внести. А є можливість внести або двох або лише спадкоємця, або я не зрозумів як налаштувати :)

Аватар користувача
Dorochenko_iv
Повідомлень: 162
З нами з: 12 березня 2010, 21:55
Звідки: м.Чернігів
Контактна інформація:

Re: XML

Повідомлення Dorochenko_iv » 12 червня 2017, 07:51

NoViChoK писав:Тому що Niks писав, що так правильно робити. Ось тут: viewtopic.php?f=3&t=151&st=0&sk=t&sd=a&start=20

там описано лише проставлення дат для померлого і не має вибору запису "припинення права" на померлу людину.

Спробуйте поставити спадкоємцю дату виникнення права більшу, а ніж дату коли ви будете робити обмінник (я ставлю 2018 рік).

Аватар користувача
NoViChoK
Повідомлень: 140
З нами з: 10 вересня 2012, 18:09

Re: XML

Повідомлення NoViChoK » 12 червня 2017, 12:08

Dorochenko_iv писав:
NoViChoK писав: Спробуйте поставити спадкоємцю дату виникнення права більшу, а ніж дату коли ви будете робити обмінник (я ставлю 2018 рік).

Дяую! Все тепер як потрібно :tnk: