Переваги ГІС 6 Агро

Переваги ГІС 6 Агро як технологічно

нового і ефективного рішення для землеробства

Україна широко відома своїм родючим ґрунтом для вирощування аграрних культур. Помірний клімат і багатий корисними мінералами чорнозем дають можливість отримувати великі врожаї майже кожен сезон. Для України сільське господарство - ключова галузь, яка має потужний інвестиційний потенціал. Вирощені тут зернові: озима пшениця і жито, просо, гречка, рис, ячмінь, кукурудза, овес, горох і багато інших, використовуються для власного виробництва, а також експортуються в десятки інших країн.

Таким чином, землеробство в Україні продовжує розвиватися і є одним з привабливих напрямків для інвестування. Однак, з кожним роком агросфера зустрічає нові виклики пов'язані зі старінням звичних систем управління. Незважаючи на високу родючість, проблеми з контролем виконаних робіт не дозволять агросектору в повній мірі використовувати свої можливості.

У 2019 Україна зібрала рекордну кількість врожаю (98,5 млн. тонн зернових і олійних культур), при цьому основна причина рекорду не раціональне використання ресурсів, а хороша врожайність останніх років. Новий рік змусив згадати про фундаментальні проблеми. Поки що вони не є критичними, але Україні потрібно активно готуватися до їх вирішення. Український агрокомплекс все більше з кожним роком використовує сучасні технології, але рости ще є куди.

Одна з найбільш нагальних проблем агросектору

Підготовка до запуску ринку землі та приватизації

У 2019 році почалися переговори про впровадження земельної реформи. У будь-якому випадку, в процесі реалізація реформи агроринок очікує великі зміни. Сьогодні, напередодні змін, невпевнено почувають себе всі: фермери, компанії з іноземним капіталом, українські великі і середні агрохолдинги та багато інших організацій, чия діяльність пов'язана з агросферою.

Лише передові підприємства вже усвідомлюють, що майбутнє за технологічними змінами та інноваційним підходом до старого бізнесу. Тому, незважаючи на бажання зберегти консервативне мислення, все таки ринок землеробства почав поступово змінюватися. Більшість аграріїв і потенційних інвесторів ще не встигли відреагувати на нові ідеї. Але вже зараз важливо подбає про поліпшення технології ведення агробізнесу.

В недалекому майбутньому можливість приватизації збільшить потік іноземних інвестицій, що внесе нове життя в агросферу, а й спровокує ряд проблем. Головна небезпека для українських фермерів полягає в стрімкому зростанні конкуренції з новими власниками землі. Істотні фінансові вливання та інноваційні технології принесуть більше врожаю високої якості. Але місцеві підприємства можуть отримати перевагу в часі, почавши впровадження нових технологій в бізнес-структуру раніше за інших.

Таку можливість надає мережева програма ГІС 6 Агро, яка дозволяє управляти земельним банком агрокомпанії. Це унікальне рішення дає максимально точний облік земельних ділянок, сівозміни полів, усіх видів власності і користування земельними територіями, дозволяє стежити за термінами дії договорів оренди та обмінюватися інформацією з зовнішніми рішеннями.

Відкриття ринку землі: проблеми та можливості

Зміни в агросекторі

Крім того, сфера органічного виробництва піддалася змінам. У серпні 2019 року набув чинності закон «Про основні засади та вимоги до органічного виробництва, обороту і маркування органічної продукції». Пізніше Кабінет Міністрів України встановив докладні правила органічного рослинництва. Тому у аграріїв виникає складність в систематизації даних та контролі існуючих ресурсів.

У програмі, яка призначена спеціально для управління земельними активами, в ГІС 6 Агро, є всі можливості для контролю земельного банку. Розширені пошукові інструменти дозволяють швидко знайти необхідний вам ділянку, проаналізувати інформацію і роздрукувати звіти.

Дана технологія дозволить скоротити час обробки даних, зробити їх більш структурованими і легкими у використанні. Але що ще більш важливо, дасть вашій компанії перевага перед конкурентами. Точність виконання запитів і багатофункціональні можливості програми дозволять автоматизувати будь-який агробізнес, від чого зменшаться збитки і підніметься загальний рівень прибутку.

Про основні засади та вимоги до органічного виробництва, обороту і маркування органічної продукції

Професійне рішення для управління земельним банком

Ведення земельного банку «вручну» є найменш точним і одночасно найбільш ресурсовитратним методом. А робота відразу в декількох однозадачних програмах робить остаточні звіти неточними. Тому раціональним рішенням для кожного агропідприємства є перехід на геодезичну інформаційну систему профільного зразка.

Для найбільш ефективного ведення обліку полів, земельних ділянок і договорів оренди необхідне професійне забезпечення для управління земельним банком. ГІС 6 Агро має простий та зручний функціонал, який може відображати земельні ділянки за різними параметрами. Наприклад, в залежності від кількості днів до закінчення оренди або по площі ділянок. У програмі відображається весь реєстр укладених договорів оренди та суборенди з можливістю швидкого пошуку, відбору або зміни параметрів. Після цього прямо в ГІС 6 Агро можливо створити звіт про виконану роботу будь-якої складності і змісту.

За допомогою модуля MapDraw 2 програма надає можливість підключення зовнішніх растрових та векторних шарів, а також такі внутрішні шари: земельні ділянки, оренда, сівозміни, поля, внутрішньогосподарський устрій, ґрунтова характеристика. Також можна завантажувати знімки з «Публічної Кадастрової Карта України», Google Map і інших публічних картографічних серверів.

ГІС 6 Агро необхідно придбати, якщо ви плануєте вести єдиний земельний банк з аналізом просторових даних або хочете здійснювати моніторинг реєстру договорів оренди. Також дана програма зробить доступним підключення і збереження необхідних матеріалів в єдиному сховищі. Таким чином, полегшиться проектування, візуалізація інформації на карті і формування звітності по ній. Що істотно знизить витрати часу і дасть точні результати на виході.

Максимально точне управління земельним банком

Особливості нової системи для землеробства

Агро версія програми ГІС 6 підтримує імпорт даних з будь-яких зовнішніх джерел (в тому числі MS Excel), а вбудований модуль FastReport сформує звіт в незалежності від складності в зручному форматі MS Word. Завантаження космознімків з картографічних серверів GoogleMap і підкладок з Публічної кадастрової карти України з пошуком по кадастровому номеру робить використання програми простіше і доступніше. При цьому автоматичне присвоєння кадастрового номера через сервіс Національної кадастрової системи з геометрії ділянки забезпечить точність виконаних завдань.

В даному забезпечені присутній інструментарій для пошуку, відбору та аналізу даних. За допомогою такого функціоналу можна виконувати автоматичний розрахунок площі земельних ділянок, які знаходяться у вашому розпорядження. Також можливо розділити поле на менші ділянки, в залежності від засіяної культури на них, і проаналізувати доступну інформацію по кожній території. Після всі зібрані і оброблені дані міститимуться в єдиному персональному сховище.

У комплектації програми присутній покращений зручний інтерфейс, в якому просто контролювати реєстр полів, сівозміну й закінчення договорів оренди. Таким чином, ГІС 6 Агро має весь набір необхідних інструментів для стабільної ефективної роботи агропідприємства.

Недоліки продуктів аналогів ГІС 6 Агро

Підсумки

Таким чином, в наступні роки сферу землеробства чекають все нові і нові реформи і випробування. Фермерським господарствам і агропідприємства залишається лише пристосовуватися до майбутніх змін і поступово оновлювати свій бізнес. Реалізувати вищезазначене допоможуть новітні передові інформаційні технології такі як ГІС 6 Агро. Зазначена програма призначена спеціально для управління земельними активами. У ній є всі можливості для контролю земельного банку, що як можна краще підходить агрокомпаніям. Тому не пропустіть можливість першими вдосконалити свій бізнес і стати кращими на ринку!

Не пропустіть можливість першими вдосконалити свій бізнес

ГІС 6 Агро - https://shels.com.ua/gis6agro.htm