Новини

2013-01-17 - Сервіс перетворення системи координат

Створено онлайн сервіс для перетворення системи координат в обмінних файлах Xml і In4. Cервіс дозволяє відкривати обмінні файли, відображає їх вміст на малюнку, дозволяє коригувати вміст файлів, відображає поточну систему координат вибраного файла, трансформувати у вказану систему координат і зберігати змінений обмінний файл.

2012-11-30 - GIS 6 Secure

Розроблено програму GIS 6 Secure яка призначена для захисту від несанкціонованого доступу до бази даних ГІС 6 з зовнішніх програмних продуктів

2012-11-26 - Землеустій

Додано розділ "Землеустрій" в якому зібрані матеріали присвячені формуванню обмінних файлів, законодавству, технічної документації, оцінки земель і нерухомості, а також багато іншої інформації

2012-11-14 - ГІС 6 ВЕБ-рішення

Підготовлена ​​демонстраційна версія ГІС 6 ВЕБ-рішення. Поточна версія демонструє можливості використання технологій для надання оперативного доступу до даних програми ГІС 6 через ВЕБ-інтерфейс. Рішення дозволяє виконувати редагування та візуалізацію ГЕО-просторових баз даних створених користувачем, відображати графічне представлення оперативної статистичної інформації, використовувати колірну заливку, залежну від значень семантичної інформації в базах даних. Містить повноцінний відбір земельних ділянок аналогічний існуючому в програмі ГІС 6. Відображення меж і параметрів земельної ділянки. Малюнок земельної ділянки максимально відповідає відображенню у вікні «Камеральні функції ...» програми ГІС 6. Відображення інших ділянок і карти з GisMapServer. Відображення графіків присвоєння кадастрових номерів за вибраний період, статистика за станом земельних ділянок, помісячна інформація про створені, змінених і віддалених записах. Відображення обраних обмінних файлів у форматі XML і IN4 на карті дозволяє виконати перевірку накладення з іншими земельними ділянками.

2012-10-03 - ГІС 6 ВЕБ-рішення

Завершується робота над створенням ВЕБ-рішення яке дозволяє істотно розширити мобільність використання даних програми ГІС 6, а також можливості системи. Тепер доступ до інформації можна виконувати з будь-якого пристрою, що має доступ в Інтернет або у середині корпоративної мережі. Серверна частина ВЕБ-рішення може бути розгорнута як у MS Windows так і Unix системах. Рішення розроблено на базі технологій Apache, Java, Adobe Flex, MS SQL Server, GisMapServer і Google Map.

2010-01-01 - Розроблено новий Веб ресурс

Розроблено новий Веб ресурс присвячений наявним і експериментальним розробкам Компанії ШЕЛС.

Розроблено Компанією ШЕЛС
© Авторське право 2022 Компанія ШЕЛС. Усі права захищено.