Ліцензійна угода

Ліцензійна угода між Компанією ШЕЛС та

користувачем програмного продукту

1. Ліцензійна Угода

Ця ліцензійна угода (далі Угода) укладається між користувачем (далі Користувач) та Компанією ШЕЛС (далі Розробник), відносно програмного продукту (далі Програма).

Встановлення та використання Програми передбачає прийняття Користувачем умов даної Угоди. Якщо Користувач не згоден з деякими положеннями Угоди або з Угодою в цілому, Користувач не має права встановлювати, використовувати та копіювати цю Програму.

2. Авторське Право

Програма є інтелектуальною власністю Розробника. Виключні майнові авторські права на Програму належать Розробнику, включаючи документацію, вихідний текст і об'єктний код. Програма захищена законом України «Про охорону прав на винахід і корисні моделі», «Про правову охорону програм для електронних обчислювальних машин і баз даних» від 23 вересня 1992 року, законом України «Про авторське право і суміжні права» від 9 липня 1993 року. Користувач має право використовувати Програму тільки у відповідності з правами Користувача, які наведені в цій Угоді.

3. Умови використання Програми та обмеження

Розробник надає Користувачеві невиключне право на використання Програми за умови дотримання всіх положень цієї Угоди.

3.1. Права Користувача:

- Дозволяється встановити та використовувати, тобто запускати, відображати і здійснювати доступ до копії Програми на комп'ютері, в якості якого може виступати робоча станція, термінал або будь-який інший пристрій (далі комп'ютер);

- Дозволяється встановити та зберігати копію Програми на пристрої зберігання даних (наприклад, на сервері мережі), що використовується виключно для роботи Програми в межах локальної мережі Користувача.

3.2. Користувачеві забороняється:

- Передавати Третім особам або поширювати Програму шляхом продажу, прокату або здачі в найм або яким-небудь іншим способом, в т.ч. у вигляді вихідних текстів, у комерційних цілях;

- Передавати Третім особам параметри доступу до сайту Розробника для отримання інсталяцій та оновлень Програми;

- Видаляти будь-яку інформацію про авторські права, змінювати і / або видаляти будь-які сповіщення та відмітки про авторське право;

- Розкривати технологію, емулювати, створювати нові версії, змінювати, дешифрувати, декомпілювати (перетворювати об'єктний код у вихідний текст), дизасемблювати, вивчати код Програми іншими способами, а також здійснювати (дозволяти здійснювати) інше використання Програми без письмової згоди Розробника;

- Поширювати копії окремих файлів, бібліотек та інші програмні коди, які включені в пакет Програми, що поставляється;

- Забороняється використання Програми, що суперечить чинному законодавству України.

4. Технічна підтримка Користувача

Розробник надає Користувачеві послуги технічної підтримки Програми на умовах чинних правил надання технічної підтримки Розробника. Розробник робить все можливе для того, щоб зменшити ризик виникнення проблем технічного або іншого характеру.

5. Виключення випадкового, непрямого та інших визначених видів збитку

Розробник не відповідає за фінансові та інші збитки, отримані Користувачем при використанні Програми. Ні за яких обставин Розробник і його постачальники не несуть відповідальність за спеціальні або випадкові збитки, штрафні збитки, непрямий або опосередкований збиток або збитки, що виникають у зв'язку з використанням або неможливістю використання Програми, або наданням або не наданням послуг з підтримки чи інших послуг, відомостей, програмного забезпечення та вмісту в результаті або у зв'язку з використанням Програми.

6. Обмеження відповідальності та розміру відшкодування шкоди

Незалежно від характеру і причин заподіяного Користувачеві збитку або понесених збитків (включаючи усі без винятку перераховані вище випадки збитку і / або збитків, а також будь-які прямі або загальні збиток та / або збитки), максимальний розмір відповідальності Компанії або будь-якого її постачальника по кожному з положень цієї Угоди, і розмір компенсації не може перевищити суми, фактично сплаченої Користувачем при придбанні Програми.

7. Умови використання Програми

Після встановлення Користувачем Програми, виконується її активація. Процес активації здійснюється шляхом пересилання Розробнику коду активізації, який відображається Програмою після першого запуску та введення підтверджувального коду надісланого Користувачеві. Користувач інформований і згоден, що Програма може встановлювати додаткові модулі під час оновлення Програми. Такі модулі використовуються виключно з метою розширення функціоналу Програми.

8. Припинення дії Угоди

Ця Угода регулюється у відповідності з Українським та Міжнародним законодавством. Без шкоди для будь-яких інших прав Розробник має право припинити дію цієї Угоди при недотриманні Вами її положень і умов. У цьому випадку Ви зобов'язані знищити всі наявні у Вас копії Програми і всі її складові частини.

Компанія ШЕЛС ® Всі права захищено

web site:

https://shels.com.ua

e-mail:

mgr@shels.com.ua

phone:

+380 505-98-50-40 (Україна)