Опиc Компанії ШЕЛС

Компанія ШЕЛС є провідним національним розробником програмного забезпечення для виконання проектних, картографічних та оціночних робіт, виконання реєстрації прав на земельні ділянки та об’єкти нерухомості. Компанією впроваджено на території України велику кількість мережевих комплексів з об’єднаною системою баз даних та картографічного матеріалу. Найбільш відомою на території України є мережева версія програми Геодезична Інформаційна Система 6. Новітні розробки компанії дозволяють створювати Веб орієнтовані рішення з використанням Гео-просторових даних.

Компанія ШЕЛС була заснована в 2008 році, але початок створення розглянутих систем і технологій був покладений у вересні 1997 року. У той час почалася розробка геодезичної інформаційної системи з метою формування державних актів на право приватної власності, рішень рад і деякої кількості бланків технічної документації. Через два місяці була створена перша версія Geodetic Information System, що дозволила збільшити продуктивність видачі державних актів у 50 разів. Описувати технологію формування державних актів до цього не буду, дуже трудомісткий процес був, та ще контроль на кожному етапі формування будь-якого бланка. У квітні 1998 року вийшла друга версія, в якій знаходились додатково функції імпорту GPS даних, перетворення і обчислення координат та формування опису меж, відомості координат, державних актів на право постійного користування.

Оперативне створення, обмін і публікація карт. GPS навігація з відео, Rest API і JavaScript доступ.

Веб система для точного землеробства. Планування, аналіз та контроль польових робіт.

Корпоративний сайт Компанії ШЕЛС - скачати, підтримка, купити.


Розробки, підтримка і форум компанії. Сайт працює з 2002 року.


2002
Періодично виникала необхідність у функції, що дозволяє відрізати від ділянки задану площу. У травні 1999 року закінчена третя версія, яка включає в себе не тільки розрізання ділянок, а й алгоритм паювання земель сільськогосподарського призначення, грунтову характеристику земель, а також інформацію про обмеження, оренду та заставу земельних ділянок. У червні 2000 року, у зв'язку з необхідністю формування державних актів разом з інформацією про внутрішньогосподарський устрій і друком кадастрових планів, виходить четверта версія системи. І, нарешті, на початку січня 2002 року була закінчена п'ята версія, що значно спростила інтерфейс для кінцевого користувача і включила в себе модуль розрахунку середнього балу по господарству перед паюванням, з урахуванням проектування доріг. В цей же час випущена для загального користування версія з позначкою LT, єдиним обмеженням якої є кількість записів в базі ділянок.

Інші технології і програми були розроблені протягом вище описаного періоду. До їх числа відноситься програма реєстрації та видачі сертифікатів нового і старого зразка, налагоджена технологія виконання проектів відведення земель починаючи від зйомки і закінчуючи готовою технічною документацією, налагоджена робота з проведення експертної оцінки земель несільськогосподарського призначення та багато іншого.


На сьогоднішній день Компанія ШЕЛС розповсюджує готові рішення в області ГІС технологій і реєстраційних систем, а також здійснює професійну розробку і підтримку іноваційних програмних продуктів та сервісів. Тисячі користувачів використовують в повсякденній роботі програмні продукти розроблені компанією.

Професійна команда компанії дозволяє в найкоротші терміни виконати розробку або адаптацію існуючих розробок під потреби замовника. Ми завжди шукаємо шляхи удосконалення рішень для задоволення потреб наших клієнтів.

Компанія ШЕЛС

Адреса: 25002 Україна, м. Кропивницький

Телефон: +38 050 598-50-40

Електрона пошта: mgr@shels.com.ua