EJRC 2 Веб-рішення

Рішення для бізнесу

EJRC 2 Web Edition дозволяє одночасно працювати з базою даних як усередині корпоративної мережі за допомогою EJRC 2, так і віддалено через Веб-інтерфейс. Рішення включає в себе можливості EJRC 2 Manager і EJRC 2 Web Manager дозволяючи отримувати доступ відповідальним особам до завдань на виконання робіт. Отримати інформацію про стан замовлення може тепер і замовник, знаючи штрих-код замовлення. Єдиний формат бази злиття та шаблонів документів MS Word і Open Office в EJRC 2 і EJRC 2 Web Edition. Унікальна можливість створення і редагування шаблонів звітних форм on-line. Шаблони звітних форм можуть знаходитися як на сервері EJRC 2 Web Manager, так і локально у клієнта. Присутня можливість експорту сформованих документів в поширені формати Doc, Xls, Pdf та інші. Масштабованість EJRC 2 Web Manager дозволяє створити повноцінний сайт компанії.

Унікальне рішення Отримайте більше


EJRC 2 Web Edition

ВЕБ-рішення для програми "Електронний журнал реєстрації клієнтів 2" (EJRC 2) дозволяє вести оперативний облік рахунків, договорів та актів на виконання земельно-кадастрових робіт, бази платіжних доручень та завдань на виконання робіт. Користувач має можливість коректувати як сформовані документи, так і шаблони документів. У EJRC 2 Web Edition передбачено відстеження виконання окремих етапів робіт і облік прийнятих документів від замовника. Адміністратор системи може налаштовувати права доступу для окремих користувачів. Рішення дозволяє ефективно планувати виконання робіт. EJRC 2 Web Edition розроблено на базі технологій Apache Tomcat 7, Java, MS SQL Server 2008, Spring, Hibernate, Html, Css ...

Реєстр замовлень Параметри договору

Унікальне рішення

За допомогою EJRC 2 Web Edition розробленого Компанією ШЕЛС Ваш бізнес суттєво розширить сферу застосування і географію використання.

Реєстр платіжок Параметри платіжки

Отримайте більше

Рішення дозволяє створити корпоративний сайт компанії і об'єднати роботу віддалених офісів і співробітників.

Реєстр завдань Параметри завдання

Програма лояльності

Приєднуйтесь сьогодні до групи користувачів EJRC 2 Web Edition та отримайте значну знижку на інноваційне рішення для Вашого бізнесу.

Параметри доступу