Способи оплати

Безготівковий (банківський переказ)

Оплата за безготівковим розрахунком здійснюється наступним способом: після оформлення замовлення, менеджер факсом або електронною поштою надішле Вам рахунок, який Ви зможете оплатити в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми. Для юридичних осіб пакет усіх необхідних документів надається разом із замовленням.


Кредитні картки

Прийом оплати кредитними картами Visa і MasterCard.


LiqPay - це web-інтерфейс ПриватБанку, за допомогою якого клієнти-власники карток VISA / MasterCard з усього світу можуть оплачувати покупки і відправляти грошові перекази через Інтернет. Надійність LiqPay підтверджена сертифікатами GoDaddy Secure Web Site, Verified by Visa і MasterCard SecureCode.

www.liqpay.com

Електронні гроші

Система моментальних Інтернет-розрахунків WebMoney дозволить оплачувати в режимі реального часу. Весь процес займає мінімум часу: Вам необхідно вибрати серед способів оплати - "Webmoney", далі Ви будете перенаправлені на сторінку оплати. Вам необхідно авторизуватися і підтвердити оплату з вашого гаманця.

www.megastock.ru 055279998727

Увага! Наступний вид оплати на стадії впровадження!


Глобальна комерція Share-it

Глобальна комерція Share-it на хмарної платформі, яка надає передові можливості інтернаціоналізації у валюті і на мові покупців.

ShelS Company Facebook ShelS Company Twitter ShelS Company LinkedIn ShelS Company YouTube
Розроблено Компанією ШЕЛС
© Авторське право 2019 Компанія ШЕЛС. Усі права захищено.