Семінар-тренінг, 7 травня 2010 рік, м. Одеса

7 травня 2010 року
місце проведення м. Одеса, Французський бульвар, 59 (санаторій БІЛА АКАЦІЯ)

НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР ПРИСВЯЧЕНИЙ ВПРОВАДЖЕННЮ НОВОГО ОБМІННОГО ФАЙЛУ В ФОРМАТІ XML ТА СУЧАСНОМУ ПРОГРАМНОМУ ЗАБЕЗПЕЧЕННЮ ДЛЯ ЗЕМЛЕУСТРОЮ

7 травня в Одесі пройшов науково-практичний семінар на тему введення нового обмінного файлу у форматі XML і сучасного програмного забезпечення для землеустрою. У семінарі взяли участь більшість суб'єктів землевпорядних та землеоціночних робіт з різних областей, а також представники районних відділів земельних ресурсів, інститутів землеустрою та філій Центру ДЗК. Важливим фактором є участь у семінарі представників Одеського, Львівського і Харківського факультетів землеустрою, адже Компанія ШЕЛС здійснює допомогу і співпрацю в організації навчального процесу на базі її програмних продуктів.

Якісна підготовка та залучення фахівців дозволило провести на високому рівні такий захід. Майже завжди будь-які зміни призводять до перегляду технології виробництва та перепідготовки фахівців. Піклуючись про своїх користувачів, Компанія ШЕЛС провела, однією з перших, роботу з впровадження формату XML.

Оскільки Геодезична інформаційна система ГІС 6 використовується практично у всіх регіонах і довела свою ефективність при веденні Державного земельного кадастру та виконанні майже всього переліку землевпорядних, земельно-кадастрових та землеоціночних робіт, досить широке коло у сфері землеустрою є її користувачами. Якісно організована технічна підтримка програмних продуктів в результаті співпраці з користувачами, створила умови для оптимізації інтерфейсу та функціоналу програмних продуктів, що дозволяє конкурувати із зарубіжними аналогами порівняно ціна до функціоналу. Таким чином, вже сьогодні можливо стверджувати, що це національний продукт, який вирішує практично всі завдання перед рядовим користувачем у сфері землеустрою.

На семінарі ознайомили присутніх з форматом XML, його реалізацією в програмі ГІС 6, тенденціями розвитку інформаційних систем. У ході обговорення були надані відповіді на ряд важливих питань. У результаті проведення семінару виявлена необхідність у створенні курсів з підвищення кваліфікації та підготовки фахівців за програмою ГІС 6. Адже потужний функціонал даного продукту вимагає налагодження системи підготовки з боку компанії розробника і його представництв в регіонах. Також було вказано на необхідність у проведенні такого роду семінарів із залученням більшої кількості спеціалістів відділів Держкомзему, адже вони перш за все повинні бути ознайомлені з тенденціями розвитку інформаційних систем і введеним новим стандартам.

Компанія ШЕЛС поставила собі цілі щодо збільшення популяризації своїх програмних продуктів шляхом активної роботи з користувачами і здійснення технічної підтримки програмних продуктів. Активна участь і велика кількість представників з різних регіонів на семінарі дають можливість стверджувати про необхідність проведення таких семінарів у регіонах України. Нині готується відео-посібник по семінару, який планується відправити всім учасникам семінару.

МАТЕРІАЛИ СЕМІНАРУ

ФОТО ТА ВІДЕО МАТЕРІАЛИ СЕМІНАРУ